МЕНЮ


2 липень 2004 - 13:38

УПМ ДПА В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ. ПОДАТКИ — НА КОНТРОЛІ


Так УПМ ДПА в області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах посадовими особами одного відкритого акціонерного товариства міста Кіровограда. Вказані керівники у березні 2003 року під час здійснення фінансово-господарської діяльності з реалізації пально-мастильних матеріалів мінімізували свої податкові зобов'язання шляхом безпідставного включення до податкового кредиту сум ПДВ за отриманий вексель, чим порушили Закон України "Про податок на додану вартість". Таким чином посадові особи підприємства умисно ухилилися від сплати до бюджету податку на додану вартість у сумі 450 270 гривень.

У ході оперативного супроводження СПД, діяльність яких зосереджена у сфері зовнішньоекономічної діяльності, лише протягом минулого тижня співробітниками податкової міліції викрито три злочини, один із яких за фактом ухилення від повернення валютної виручки та два — за незаконне відкриття та використання за межами України валютних рахунків.

Як приклад, світловодські податківці порушили кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 207 КК України за фактом ухилення від повернення виручки в іноземній валюті посадовими особами одного підприємства м. Світловодська, які у серпні 2002 року, згідно з експертним контрактом, поставили одній компанії, що в Ізраїлі, установку вакуумно-термічної обробки металів загальною вартістю 28 тисяч доларів США.

20 647 доларів США надійшли на валютний рахунок підприємства у встановлений валютним законодавством України термін. Решта валютної виручки у сумі близько восьми тисяч доларів США умисно не повернута в Україну, що призвело до ухилення від повернення валютних цінностей.

А співробітниками УПМ ДПА в області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 208 КК України стосовно мешканця Кіровограда, який за період із січня 1999 по травень 2004 року, порушуючи Декрет КМУ "Про систему валютного регулювання та контролю", незаконно, без відповідного дозволу та ліцензії НБУ, відкрив та використав валютний рахунок у відділенні банку, що в Німеччині.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3636 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua