МЕНЮ


2 липень 2010 - 09:15

УПРАВА НА МАФИ


Торговельна мережа приватного підприємства "Фірма "Інгуша" у нашому обласному центрі – чи не найбільш розгалужена у секторі роздрібної торгівлі тютюновою та слабоалкогольною продукцією. Це – понад 40 кіосків у різних куточках обласного центру. Втім, назвати фірму "Інгуша" місцевим флагманом торгівлі язик не повертається – надто вже багато претензій до неї у контролюючих органів (в основному з приводу санітарно-технічного стану кіосків).

А головне, це підприємство не має прав на користування землею під жодним із її кіосків. Терміни дії договорів оренди земельних ділянок під цими МАФами закінчилися ще у 2007 році. У серпні 2008 року виконком міської ради ухвалив рішення, яким рекомендував ПП "Фірма "Інгуша" протягом місяця знести за власний рахунок 44 кіоски. Власник "Інгуші" на ці настанови і вухом не повів. "Інгуша" продовжує торгувати.

Провадити цю діяльність фірмі не заважає й відсутність дозволів на торгівлю, які, відповідно до законів "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" та "Про місцеве самоврядування в Україні", видають виконавчі органи місцевих рад, у даному випадку – департамент розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку Кіровоградської міської ради. За словами Володимира Каленчука, заступника директора цього департаменту, такі дозволи фірмі "Інгуша" не можна видати через відсутність у неї будь-яких прав на земельні ділянки.

Тим часом, податкова інспекція видала "Інгуші" торгові патенти на кілька десятків кіосків. У кожному із тих документів вказується місце розташування кіоску, незважаючи на безземельний статус кожного із них. У департаменті розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку міської ради вважають, що такі патенти мають видаватися на підставі виданих ним дозволів на торгівлю. У податковій – очевидно, іншої думки про це.

Отже, про стовідсоткове юридичне існування мережі кіосків приватного підприємства "Фірма "Інгуша" говорити не доводиться. Але точно відомо, що розташування цих МАФів на комунальній землі – незаконне. І начальник спеціалізованої інспекції міської ради Віктор Іванов готовий довести це в описаний вище спосіб – з допомогою автокрана та вантажівки.

Віктор ІВАНЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37148 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua