МЕНЮ


25 листопад 2004 - 13:32

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ВЗАЄМОДІЇ ЗІ ЗМІ МНС УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ


За непогоди, що склалася, та умови перекриття вулиць, Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій занепокоєно, що карети швидкої допомоги, пожежний, аварійно-рятувальний транспорт буде не взмозі оперативно прибути до місця пригоди та своєчасно надати допомогу громадянам, які потрапили в біду.

Тому рятувальники звертаються до населення з проханням не перешкоджати руху пожежного та аварійно-рятувального автотранспорту, не перекривати проїжджі частини доріг, під'їзди до будинків, пожежних гідрантів та водоймищ.

Слід бути надзвичайно обачними під час ускладнення погодних умов. Проявляйте пильність та обережність при використанні обігрівачів, газового і електричного обладнання та устаткування. Там, де внаслідок похолодання можливе утворення першого льоду на водоймах, необхідно утриматися від виходу на нього та застерігати від цього дітей. Похолодання загрожує також обмороженням при неправильному підборі одягу, перебуванні на свіжому повітрі у стані алкогольного сп'яніння. Слід також утриматися від походів у гори, ліс та на далекі відстані навіть у межах одного населеного пункту, подорожей автомобілем.

Окремо звертаємося до керівників підприємств, установ та організацій. У період негоди слід виявити підвищену увагу при використанні електричного, газового, обігрівального та іншого обладнання на виробництві. Зверніть особливу увагу на належну роботу систем життєзабезпечення та енергопостачання міст, населених пунктів, підприємств та установ.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.43196 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua