МЕНЮ


3 травень 2012 - 13:12
Урочиста хода, виставки, солдатська каша і концерт

Зокрема, в цей день о 9-ій годині від площі Кірова розпочнеться урочиста хода до меморіалу Слави на Фортечних валах, де відбудеться покладання квітів до Вічного вогню, пам’ятника невідомим солдатам та пам’ятного знака «Багнет». Для бажаючих скуштувати солдатської каші на валах буде розгорнуто польові кухні (одна з них, до речі, - ще часів війни) та намети. Також можна буде подивитися експонати виставок військової техніки, фотографій часів війни, робіт вихованців станції юних техніків й таке інше. О 17-ій годині на площі Кірова розпочнеться святковий концерт, який триватиме до 22.00. Рух транспорту в цей день на вулицях Великій Перспективній (від вул.. Гагаріна) до вулиці Преображенської, а також на вулиці Ушакова (від Яновського до Куроп’ятникова) під час проведення урочистої ходи буде перекритий, також Велику Перспективну перекриють на час проведення концерту на центральній площі міста.

А напередодні, 7 травня представники міської влади вітатимуть ветеранів у приміщенні Кіровоградської міської ради. Визволителі отримають відзнаки міської ради та її виконавчого комітету та грошову допомогу, після чого відбудеться святковий концерт. Також 8 травня керівники міста та області відвідають обласний госпіталь для інвалідів Великої Вітчизняної війни, аби привітати зі святом тих, хто зустріне його на лікарняному ліжку, та взяти участь відкритті відремонтованих палат для ветеранів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.55511 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua