МЕНЮ


14 лютий 2013 - 15:52

Уроки дорожньої грамоти від працівників ДАІ


Останнім часом на дорогах області побільшало дорожньо-транспортних пригод за участі пішоходів. Прикро, що з початку року у 15 аваріях загинуло 2 пішоходи, ще 13 – отримали тілесні ушкодження, з них у 5 випадках під колесами автівок травмовано 5 неповнолітніх пішоходів.

У зв’язку з цим Державна автомобільна інспекція області у період з 11 по 17 лютого проводить оперативно-профілактичне відпрацювання під умовною назвою «Пішохід». У рамка акції працівники ДАІ організовують бесіди з пішоходами, водіями, з трудовими колективами, нагадують основні правила поведінки на дорозі та роздають інформаційні листівки.

Пріоритетом у роботі Державтоінспекції є правильне виховання підростаючого покоління, прищеплення дітям поваги до Правил дорожнього руху, а значить і до власного життя.

Саме з цією метою 13 лютого працівники Державтоінспекції області провели тематичні уроки з правил дорожнього руху в загальноосвітніх закладах міста та області. Малечі нагадали, як потрібно переходити дорогу, де саме в салоні автомобіля згідно правил можна перебувати неповнолітнім під час руху та як поводитися під час їзди на велосипеді. Дітлахи уважно слухали розповіді вартових доріг і самі залюбки хизувалися своїми знаннями дорожньої грамоти. А по закінченню бесід отримані теоретичні знання закріплялися на практиці. Подібні зустрічі важливі й корисні як для дітей, так і для самих державтоінспекторів.

Тепер справа за водіями, які зі свого боку зобов’язані забезпечити безпеку маленьких учасників дорожнього руху.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36286 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua