МЕНЮ


5 жовтень 2018 - 11:07

Усі адміністративні послуги – за однією адресою


Через півтора року в обласному центрі планується відкрити сучасний центр надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс».
Для реалізації цього проекту міська влада Кропивницького спрямувала кошти на ремонт приміщення колишнього кібернетичного коледжу. На цьому тижні, інспектуючи будівельні майданчики соціально значимих для міста об’єктів, міський голова Андрій Райкович побував у приміщенні майбутнього ЦНАПу.
Тут майже повністю завершено демонтаж старих вікон, підлоги та міжкімнатних перегородок. Як повідомив заступник начальника управління капітального будівництва міської ради Сергій Білоконь, паралельно з демонтажними виконуються роботи з обшивки стін гіпсокартоном, вкладається підготовчо-підстилаючий шар підлоги, встановлюються пластикові вікна та замінюються комунікації. Стару покрівлю вже теж демонтовано, і тепер облаштовується нова – мембранна. Також робиться фундамент для двох бокових ліфтів, один з яких буде зі спеціальною платформою для маломобільних груп населення. З фасаду оббивають стару плитку. Натомість планується облаштувати вентильований фасад, який дозволить захистити стіни від зовнішніх впливів, а в самій будівлі сформується особливий мікроклімат.
Андрій Райкович наголосив на важливості даного об’єкта для жителів міста, оскільки саме тут надаватимуть усі соціальні й адміністративні послуги для населення.
– Ми обрали одну з кращих будівель міста для реконструкції та переобладнання її на єдиний центр надання адміністративних та соціальних послуг, оскільки знаходиться вона у центральній частині Кропивницького, – зазначив Андрій Райкович. – Тут сконцентруються усі без винятку служби. Ми обладнаємо центр за найновітнішіми технологіями, щоб зручність була максимальною, щоб, витративши мінімум часу, людина отримала максимальний спектр послуг без черг та затримок.
Наш кор.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.33342 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua