МЕНЮ


18 сiчень 2019 - 14:39

Усі діти учасників АТО в закладах освіти харчуватимуться безкоштовно


Постійна депутатська комісія міської ради Кропивницького з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку погодила зміни до рішення міської ради «Про організацію харчування учнів та вихованців пільгових категорій в закладах освіти м. Кропивницького на 2019 рік» на засіданні 15 січня.

– Діти учасників АТО, як і діти інших пільгових категорій населення, продовжуватимуть безкоштовно харчуватися в закладах освіти, – зазначила начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко. – Виконуючи доручення міського голови Андрія Райковича, ми вносимо зміни у відповідний проект рішення міської ради і розширюємо перелік пільгових категорій учнів і вихованців закладів освіти обласного центру.

Відповідно, до запропонованого проекту рішення, до категорій учнів та вихованців закладів освіти міста Кропивницького, які звільняються від плати за харчування з 1 січня 2019 року по 31 серпня 2019 року, включено: учнів 1 – 4 класів закладів освіти, вихованців закладів дошкільної освіти та учнів закладів загальної середньої освіти, які потерпіли від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, дітей воїнів-"афганців", які навчаються та виховуються в закладах загальної середньої та дошкільної освіти, учнів 5- 11 класів закладів освіти з малозабезпечених сімей, котрі отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей, один з батьків яких має посвідчення учасника бойових дій та безпосередньо брав/бере участь в антитерористичній операції в східних областях України, є учасником АТО (ООС) на час його перебування в зоні АТО (ООС) або загинув, зник безвісти, потрапив у полон чи отримав інвалідність під час участі в АТО (ООС), дітей померлого учасника АТО (ООС).

Член комісії Олег Краснокутський звернув увагу на недопрацювання управління освіти під час прийняття рішення міської ради «Про організацію харчування учнів та вихованців пільгових категорій в закладах освіти м. Кропивницького на 2019 рік».

– Бюджетна комісія ще у грудні минулого року назвала неприпустимим позбавлення дітей учасників АТО права на безкоштовне харчування. і ми не погодили проект рішення у запропонованому варіанті. Відповідно, у сесійній залі під час голосування я був переконаний, що проект рішення доопрацьовано і у ньому враховано наші пропозиції. Через це і голосування виявилося результативним, – наголосив Олег Краснокутський. – Прийняте рішення негативно сприйняла громада міста, це призвело до обурення мешканців міста, і вся міська влада – від міського голови, депутатів до спеціалістів виконавчих органів – отримала велику порцію критичних зауважень. Тому важливо оперативно реагувати, виправляти ситуацію і не припускатися таких помилок у майбутньому.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38891 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua