МЕНЮ


12 квiтень 2017 - 12:29

Усі кладовища благоустроять до великодніх свят


На всіх цвинтарях міста та меморіальних місцях до вликодніх свят наведуть лад. На цьому на апаратної нарадій нараді у понеділок наголосив міський голова Кропивницького Андрій Райкович.
Тему благоустрою кладовищ на нарадах у міській раді обговорюють не вперше. І позитивні зрушення в процесі наведення ладу вже є. Очільник міста озвучив результати власного інспектування.
- Завадівське кладовище порівняно із тим, що було місяць тому, стало набагато чистішим, – зауважив Андрій Райкович. – Лелеківський та Далекосхідний цвинтарі теж значно чистіші. Позитивні результати є, зроблено чимало. Проте попереду ще багато роботи.
Міський голова зауважив, що із віддалених секторів цвинтарів важливо терміново вивезти сміття, що зібрали люди, також встановити більше контейнерів для сміття. Крім того, комунальники збільшать кількість сміттєприбиральних машин, та розроблять чіткий графік, за яким вони рухатимуться.
Міський голова наголосив і на необхідності наведення ладу на меморіальних кладовищах. На Рівненському вже чисто та охайно, а от комплекс на Фортечних валах потребує копіткої роботи та великого трудового ресурсу. Обговорили на апаратній нараді і те, як курсуватиме громадський транспорт під час великодніх свят. Кількість маршруток до кладовищ у поминальні дні збільшать. А у великодню ніч подовжать роботу громадського транспорту, що курсує до усіх храмів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38372 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua