МЕНЮ


1 лютий 2016 - 20:05

Усі програми обговорюватимуться публічно


Наступна сесія Кіровоградської міської ради відбудеться 23 лютого. Доручення розпочати підготовку третьої сесії дав управлінню апарату ради міський голова Андрій Райкович на нараді з керівниками виконавчих органів 25 січня.

Важливість третьої сесії визначена тим, що на ній мають прийматися галузеві програми соціально-економічного розвитку Кіровограда на 2016 рік.

– До 23 лютого буде запроваджено поіменне голосування у міській раді, доопрацьвано відповідне програмне забезпечення, яке дасть змогу громаді знати, як голосує кожний депутат з того чи іншого питання, – зазначив Андрій Райкович. – А то анонімність дозволяє, наприклад, в силу політичних міркувань депутатам – директору школи чи завідуючому дитячим садочком – не голосувати за бюджет, який спрямований, у першу чергу, на вирішення проблем в освітянській галузі. Нехай люди знають, які політичні сили підтримують розвиток міста, а які – гальмують.

Усі галузеві програми мають готуватися до розгляду на сесії у повній відповідності до чинного законодавства, підкреслив очільник міста. Вони повинні бути вчасно оприлюднені, пройти процедуру публічного обговорення, погодження на депутатських комісіях і максимально узгоджені на момент прийняття рішення депутатами.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36354 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua