МЕНЮ


28 грудень 2012 - 16:09

Усе буде добре


Ось, наприклад, попередження про те, що у 2012 році будуть неабияк затребувані креативні ідеї. Так і сталося: у Кіровограді реалізовано кілька чудових креативних проектів, за досягнення у цій сфері місто тричі занесли до Книги рекордів України (в тому числі за мільйон чорнобривців). Цього ж року в обласному центрі реконструювали приміщення музично-драматичного театру імені Кропивницького, і тепер цей заклад – у трійці найкращих театрів України. Крім того, в історичній частині міста розпочалася реконструкція старовинних будівель. Це також значить, що у 2012 році ми жили не хлібом єдиним.

Цілком креативний поштовх місцевій економіці має дати розроблена цьогоріч Стратегія розвитку області до 2020 року, яка передбачає будівництво в Кіровограді нових об’єктів промисловості. Мова – про індустріальні парки, які хочуть створити на площах заводів "Червона зірка" та "Гідросила", вивільнених у результаті модернізації виробництва. Закон "Про індустріальні парки", прийнятий цього року, дає можливість залучати на такі території як солідні приватні інвестиції, так і державні кошти.

Пригадується, астрологи радили зустрічати 2012 рік феєрично, з ілюмінацією. У Кіровограді в ніч на 1 січня з цим був повний порядок – і ялинка сяяла, і новорічний феєрверк гарний був. А протягом року в місті відновили зовнішнє освітлення на багатьох вулицях. Ще й обладнання комунального підприємства, яке відає цією "ілюмінацією", замінили на новітнє, економне. Багато зроблено на інших ділянках міського господарства – активно будувалися та ремонтувалися дороги, споруджувалися будинки для комунальних закладів, відновлювалися ліфти і т.п. На жаль, ми не знайшли цьому пояснення в астрології.

Зате як у воду дивилися езотерики, коли запевняли, що більшість фінансових проблем, які могли виникнути під кінець 2012 року, врешті-решт, буде розв’язано. Маємо на увазі зарплату бюджетникам.

2013-й, згідно з прогнозами астрологів, обіцяє бути роком економії, збереження й примноження капіталу. Бо Водяній Змії, яка правитиме в цей час, не притаманні романтика й емоції. Що ж, готуймося до спокійного життя з повними гаманцями. А ще астрологи знають: Рік Змії буде відзначений новим модним явищем – тотальною турботою про здоров’я, він стане часом очищення, рятування організму від старих болячок. Ну, до цього Кіровоград готовий: програма "Здорові жителі – здорове місто", яка передбачає регулярні медогляди населення в мікрорайонах з метою ранньої діагностики захворювань, діятиме і в новому році.

Так що, все буде добре.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37002 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua