МЕНЮ


31 березень 2017 - 14:47

Усе це – задля безпеки містян


Уранці 24 березня міський голова Кропивницького Андрій Райкович разом із журналістами стали свідками того, як завдяки «тривожній» кнопці водій тролейбуса може викликати наряд поліції охорони.
Відтепер у міських тролейбусах стало безпечніше, адже в нещодавно придбаних машинах у межах реалізації програми «Безпечне місто» уже встановлено «тривожну» кнопку, а в ненових – їх монтують.
«Тривожна» кнопка знаходиться в кабіні водія, який натискає її у випадку, коли в салоні чи за маршрутом руху тролейбуса помітить будь-які правопорушення. Тривожний сигнал кнопки надходить у диспетчерську службу КП «Електротранс», а вже звідти диспетчер, з’ясувавши у водія, що сталося, передає тривожний сигнал Державній службі охорони, який приймає найближчий до місця події патруль поліції охорони й терміново виїжджає за викликом.
Аби перевірити те, як швидко поліція відреагує на виклик, було зімітовано таку ситуацію: водій начебто став свідком крадіжки жіночої сумки на зупинці громадського транспорту «Вулиця Юрія Краснокутського». Отримавши таку «легенду», кермувальник тролейбуса маршруту № 10 натиснув на «тривожну» кнопку, після чого з ним зв’язався диспетчер КП «Електротранс». Повідомивши прикмети уявного злочинця, водій тролейбуса продовжив вести машину за маршрутом. А вже за декілька хвилин співробітники поліції охорони зупинили машину.
– Додатково до «тривожної» кнопки на тролейбусах також невдовзі буде встановлено відеокамери зовнішнього спостереження, тож ці машини стануть такими собі пересувними спостережними постами, – розповів Андрій Райкович. – Тож водій матиме змогу відстежувати не лише ситуацію в салоні (відеокамери для цього вже є у тролейбусах. – Ю. Л.), а й на шляху руху громадського транспорту. Це дасть можливість зменшити кількість злочинів, а у випадку їх скоєння – оперативно розкривати правопорушення…
Слід додати, що двадцять великомістких автобусів, які міська влада має намір найближчим часом придбати, також будуть обладнані «тривожними» кнопками й відеокамерами як внутрішнього, так і зовнішнього спостереження.
Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37844 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua