МЕНЮ


30 вересень 2017 - 03:22
Ушанували партизан і підпільників

22 вересня у Кропивницькому відзначили День партизанської слави. Вшанувати ветеранів підпільного руху прийшли на Фортечні вали керівники області й міста, громадськість.
– У День партизанської слави ми вшановуємо ветеранів-підпільників, чия юність припала на роки війни, – зазначив міський голова Андрій Райкович. – Також вшановуємо тих людей, які віддали життя за суверенність нашої держави. Та сподіваємось, що дуже скоро війна закінчиться і наші захисники повернуться додому живими й здоровими.
Хвилиною мовчання та покладанням квітів учасники скорботного заходу вшанували пам’ять полеглих партизан і підпільників.
Нині у Кропивницькому живуть вісім ветеранів партизанського руху. Під час урочистостей на Фортечних валах чотирьом із них – Івану Анастасьєву, Валентині Долженко, Надії Ліцоєвій та Марії Майданюк – представники влади вручили матеріальну допомогу.
Четверо за станом здоров’я не змогли приїхати, щоб разом зі своїми бойовими побратимами покласти квіти на могили загиблих героїв. До них додому завітала заступник міського голови Наталія Дзюба. Разом із квітами та матеріальною допомогою вона передала Катерині Бодяловій, Марії Неумиваній, Олександрі Петренко та Юлії Сандул щирі слова привітань від очільника міста Андрія Райковича і всього депутатського корпусу та побажання здоров’я і довгих років життя.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.8708 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua