МЕНЮ

26 травень 2012 - 19:53

Успіх школярів та фінішний ривок “Зірки”

Очільники області й міста привітали юних майстрів шкіряного м’яча, їхніх тренерів і директора ЗОШ № 4 з успішним підсумком участі команди в розіграші кубка та вручили їм пам’ятні медалі, книги відомого українського нападника тренера збірної України з футболу Олега Блохіна, а також цінні подарунки.

Про надважливість же гри “Зірки” з “Олімпіком” свідчила турнірна таблиця. У випадку перемоги над донеччанами вихованці Вадима Євтушенка могли обійти цього суперника і вперше нинішнього сезону піднятися на десяте місце. Перебіг першого тайму засвідчив, що гості – з міцної когорти середняків, добре налаштувалися на поєдинок і за першої ж можливості швидко переходять до контратак. Щоправда, вже на четвертій хвилині зустрічі господарі могли забити після серії з трьох ударів по воротах суперників у межах штрафного майданчика. Але на шляху м’яча весь час перебували захисники “Олімпіка”.

На початку другого тайму сталася подія, від якої гості так і не змогли отямитися до кінця матчу: на 46-й хвилині після подачі з правого флангу ударом головою наш найкращий бомбардир Олександр Кочура увігнав м’яча в сітку воріт донеччан! Це був його тринадцятий гол у цьому сезоні! Зміцнив перевагу над суперником на 64-й хвилині невідпорним ударом півзахисник Олександр Скляр (визнаний найкращим гравцем у складі господарів) – 2:0!

На післяматчевій прес-конференції головний тренер “Олімпіка” Ігор Петров визнав, що “Зірка” краще використала свої можливості, хоча особливих претензій до своїх гравців у нього не було. Наш керманич Вадим Євтушенко зазначив, що в перерві вніс суттєві корективи в організацію гри – і це дало бажаний результат.

У двох матчах, які ще зіграє “Зірка” (25 травня в гостях із “Нафтовиком-Укрнафтою” та 30-го – вдома з харківським “Арсеналом”) нинішнього сезону, команда боротиметься за перемогу. Нині в кіровоградців та охтирців – по 41-ому очку, але в “Зірки” краща різниця пропущених/забитих м’ячів (плюс п’ять проти плюс один).