МЕНЮ


31 серпень 2012 - 09:01

Уся країна - у центрі України!


Десятою виставкою циклу стала "Кіровоградщина", яка переросла у фотофестиваль. Крім того, що 46 фотомайстрів з Кіровоградщини, Києва, Харкова та Кривого Рогу представили 150 робіт, у бібліотеці відбулися також урочисте вокальне привітання його учасників муніципальним камерним хором під орудою заслуженого діяча мистецтв України та почесного громадянина Кіровограда Юрія Любовича, презентація виставки фотоапаратів ХІХ – ХХ століть з колекції члена національних спілок кінематографістів, фотохудожників, журналістів України заслуженого працівника культури України та діяча культури Польщі Володимира Мощинського, "круглий стіл" "Історія фотомистецтва та фотожурналістики на Кіровоградщині. Популяризація сучасного фотомистецтва" та презентація фотовиставки "Єлизаветградські пані та кавалери. Міський салонный портрет ХІХ – поч. ХХ століть" з приватної колекції члена Національної спілки краєзнавців України Юрія Тютюшкіна.

Відбулися також майстер-клас фотографа, журналіста й викладача фотошколи Сергія Дубільєра та практичні заняття з цієї теми для учасників виставки на фотопленері в селі Розумівці Олександрівського району.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Сергія ГУСАРЧЕНКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37762 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua