МЕНЮ


1 грудень 2010 - 13:33

УТОСівці отримали від міської влади матеріальну допомогу


Так, ще 2004 року міська рада прийняла рішення про 50-відсоткове звільнення інвалідів по зору від сплати за комунальні послуги та послуги зв’язку. Також є доручення міського голови Олександра Саінсуса про ремонт виробничого приміщення підприємства УТОС та створення нових робочих місць. Також Василь Дзядух виконав приємну місію вручення матеріальної допомоги найкращим представникам місцевої організації УТОС.

Від імені присутніх міській владі за увагу та участь у вирішенні проблем інвалідів подякували голова обласної організації УТОС Борис Батєхін, його заступник Надія Щербак і член Українського товариства сліпих Сергій Бондар. Вони висловили сподівання, що 475 членів місцевого осередку товариства, а це в основному люди похилого віку, які не спроможні активно відстоювати свої інтереси, й надалі відчуватимуть підтримку з боку міської влади. Борис Батєхін звернув увагу першого заступника міського голови на розлогі дерева на розі вулиць Пашутіна та Єгорова й попросив підрізати їх гілля, адже воно так низько схилилось над тротуаром, що перешкоджає пішоходам, не говорячи вже про людей з вадами зору.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39124 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua