МЕНЮ


6 квiтень 2012 - 12:33

Увійти в історію економними


Про це йшлося днями на засіданні створеної міським головою робочої групи з підготовки пропозицій щодо відпрацювання організаційно-правових засад управління районами в Кіровограді. Секретар міської ради Ігор Волков, який очолює цю групу, заслухавши голів райрад, з’ясував, що Ленінській у напрямку оптимізації витрат вдалося зробити більше, аніж Кіровській. Так, у Ленінському районі не тільки суттєвіше скоротили чиновницький апарат, а й ліквідували як юридичну особу один із виконавчих органів ради (комунальний відділ). Заступник міського голови Ігор Василенко, котрий також входить до складу робочої групи, висловив думку про те, що втрата деякими виконавчими органами райрад статусу юридичної особи ніяк не позначиться на життєдіяльності міста, а от економію бюджетних коштів це дасть реальну (немає юридичної особи – не потрібно утримувати в її штаті бухгалтера). На думку Ігоря Василенка, функцію єдиного розпорядника коштів у такій райраді, як Кіровська чи Ленінська, може виконувати її виконавчий комітет.

Ішлося на засіданні і про долю районних в місті управлінь праці та соціального захисту. Говорилося, що ці органи продовжуватимуть діяти і після ліквідації Кіровської та Ленінської райрад. Ігор Волков висловився за те, щоб реорганізувати ці управління у виконавчі органи міської ради.

На наступне засідання робочої групи голови Кіровської та Ленінської рад мають надати інформацію про районне комунальне майно й борги, якщо такі є у заснованих цими органами влади підприємств.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38137 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua