МЕНЮ


class="cn_news_even">
4 квiтень 2016 - 15:27

Уже два тижні прибирають


Місячник з благоустрою Кіровограда “За чисте довкілля” офіційно розпочався 28 березня, але комунальники приступили до прибирання на два тижні раніше. Зараз воно в активній фазі – упорядковуються парки та сквери, ліквідовуються стихійні сміттєзвалища. Протягом останніх днів було ліквідовано кілька таких звалищ – на вулицях Салтикова-Щедріна, Комарова, у провулку Рівненському та ін. Тут задіяне комунальне підприємство “Кіровоград – Універсал-2005", працівники якого не просто прибирають смітники, які містяни утворили протягом зими, а й вивозять гори мотлоху на міське сміттєзвалище. Під час місячника сміття там приймають безкоштовно. А працівники міських ЖЕО та ЖЕКу №9 наводять порядки біля контейнерних майданчиків та на прибудинкових територіях.

– Так, лише протягом кількох останніх днів комунальники активно потрудились біля контейнерних майданчиків на бульварі Студентському, 1, вулицях В’ячеслава Чоновола, 2-б, Полтавській, 81, провулку Кінному,6, – розповіла головний спеціаліст відділу будівництва та благоустрою головного управління житлово-комунального господарства міської ради Тетяна Криворучко. – А працівники ЖЕО № 1 лише протягом одного дня, 29 березня, вивезли обрізане гілля біля будинку № 22 на проспекті Перемоги та на вулиці Вокзальній, 18, корп. 2. Також прибирали алею, що на вулиці Нейгауза, біля будинку № 23 та облаштували спортивний майданчик на вулиці Ю.Краснокутського, 1-б.

У благоустрої міста беруть участь і працівники кіровоградських підприємств різних форм власності. Працівники заводу “Гідросила”, ДП “Кіровоградтепло” ТОВ ЦНТІ УНГА вийшли на генеральне прибирання закріплених за підприємствами територій. Освітяни також взялися до роботи – облаштовують території навколо шкіл, дитячих садочків та закладів позашкільної освіти. Вони висадили 20 дерев, впорядкували квітники та газони. Намагаються долучити й місцевих мешканців. І хоча особливої активності останніх поки що не спостерігається, але залишається надія на те, що з поліпшенням погодних умов та потеплінням мешканці багатоповерхівок та приватного сектору вийдуть на генеральне прибирання. А комунальники їм у цьому благородному пориві допоможуть – забезпечать інвентарем, транспортом для вивезення сміття, білилами для фарбування стовбурів дерев, бордюрів тощо.

Олександр БУЦ
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 Погода, Новости, загрузка...
pgt 0.41099 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua