МЕНЮ


18 грудень 2015 - 20:44

Вічні слава і пам’ять нашим рятівникам


У День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, 14 грудня, у Кіровограді біля пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи зібралося близько сотні містян, аби вклонитися героям-ліквідаторам, котрі ціною власного здоров’я та життя врятували світ від ядерної небезпеки.

Прийшли до пам’ятника і рідні померлих ліквідаторів з їхніми портретами, які першими поклали квіти до підніжжя чорнобильського монумента. Квіти до пам’ятника чорнобильцям разом з іншими кіровоградцями поклали й міський голова Андрій Райкович та керівництво облдержадміністрації, обласної ради, районних у місті рад.

Містяни вшанували пам’ять героїв-чорнобильців також хвилиною мовчання, а військовики – автоматними пострілами. Люди низько схилили голови перед усіма, кого вже немає сьогодні з нами, хто пішов у ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклонилися тим, хто усвідомлено жертовно віддав свої життя і здоров’я, виконавши обов`язок перед рідною землею і рідним народом. Вічні слава і пам’ять нашим рятівникам!

Фото Олега ШРАМКА
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.48855 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua