МЕНЮ


24 червень 2011 - 14:04

Вічна пам’ять і шана захисникам України


Згодом на валах зібралися сотні кіровоградців – представники влади, ветеранських, громадських, партійних організацій, військові, молодь та школярі. До Вічного вогню меморіального комплексу букети гвоздик поклали голова обласної ради Микола Ковальчук, заступник голови облдержадміністрації Віктор Серпокрилов, міський голова Олександр Саінсус, секретар міської ради Ігор Волков, обласний комісар Микола Тищенко, ветерани війни та багато інших кіровоградців.

Біля пам’ятника полеглим невідомим солдатам члени міських пошукових загонів "Зірка", "Пам’ять" і "Автоветеран" встановили п’ять трун з останками 67-ми бійців, знайденими пошуковцями області навесні та влітку. Названі вище посадовці та учасник бойових дій інвалід Великої Вітчизняної війни Михайло Безверхий висловили свою та всього українського народу вдячність за виборену свободу полеглим воїнам і тим, які вижили у тяжкій борні з окупантами.

– Сімдесят років тому розпочалася трагічна доба в історії українського народу,– сказав Олександр Саінсус. – Та в тяжку годину його захисникам вдалося вистояти й порятувати нашу землю. Багато з них віддали власне життя за нас теперішніх. Пам’ятаймо подвиг попередників і тих ветеранів, які нині разом з нами…

Учасники врочистого перепоховання хвилиною мовчання вшанували полеглих визволителів. Військовослужбовці Кіровоградського гарнізону пострілами з автоматичної зброї та врочистим маршем віддали військові почесті воїнам минулих років, після чого останки полеглих солдат віднайшли вічний спочинок у братській могилі.

А ввечері молодіжні організації Кіровограда провели патріотичну акцію "70 свічок пам’яті". Колони молоді пройшли від Фортечних валів до Набережної, де створили символічний хрест із запалених свічок.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37593 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua