МЕНЮ


19 вересень 2014 - 12:37

Від безробітного – до роботодавця


Серед колишніх безробітних, які започаткували власний бізнес, – чимало громадян, які створили робочі місця та вже стали соціальними партнерами служби зайнятості у напрямку працевлаштування місцевих мешканців.

Так, пані Оксана, за професією кравець, залишившись без роботи, по допомогу у її пошуку звернулася до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості. Проте підходящої роботи не було. Під час індивідуальної співбесіди з профконсультантом дізналася про сприяння служби зайнятості безробітним у започаткуванні власної справи. Відвідавши інформаційний семінар з підприємницької діяльності, вирішила спробувати власні сили в бізнесі, а після профдіагностичного тестування, остаточно впевнилася у своєму правильному виборі. З допомогою спеціалістів центру зайнятості склала бізнес-план, зареєструвалася як приватний підприємець та відкрила невелику майстерню з ремонту і пошиття одягу. Сьогодні у майстрині замовлення розписані на місяць наперед.

Крім того, жінка розширила свій бізнес – відкрила невеличкий магазин з продажу одягу для вагітних жінок. Тож, тепер їй потрібна допомога – підбір працівника. З цією метою Оксана звернулася до міськрайонного центру зайнятості. Таким чином створено нове робоче місце, на яке працевлаштовано одну особу з числа безробітних.

Сьогодні Оксана – успішна жінка і радить тим, хто планує стати підприємцем, бути наполегливим у досягненні мети, не боятися труднощів і перешкод та вірити в успіх своєї справи.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38204 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua