МЕНЮ


7 квiтень 2017 - 06:06

Відібрати техніку у ЖЕО №3 міська влада не дозволила


Як повідомив у понеділок на нараді з керівниками підприємств житлово-комунальної галузі начальник головного управління ЖКГ міської ради Кропивницького Віктор Кухаренко, попереднє керівництво ЖЕО № 3 за борги через аукціон продало трактор, автовишку та причіп.
– Є відповідна ухвала суду від 25 червня 2015 року, – зазначив Віктор Кухаренко, –Але ця техніка надзвичайно потрібна коммунальникам, і я не розумію, чому до цього часу не оскаржувалося винесене рішення в апеляційному суді. Сьогодні працівники ЖЕО №3 стали заручниками ситуації, до них приїхали і хотіли забрати техніку.
Як тільки сигнал про спробу вивезення техніки надійшов до міської ради, комунальникам на підмогу виїхала заступник начальника головного управління Тетяна Савченко. У присутності поліції техніку блокували на території ЖЕО, зачинили в гаражі із забороною віддавати, поки заявником не буде представлена вся документація.
Одночасно, повідомив Віктор Кухаренко, триває аналіз інформації щодо іншої комунальної техніки, яка перебуває в податковій заставі.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3815 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua