МЕНЮ


19 березень 2010 - 11:56

ВІД ГЛИНЯНОЇ СКУЛЬПТУРИ – ДО БРОНЗОВОГО ПАМ'ЯТНИКА


Нагадаємо, що над скульптурною композицією "Пам’ятник Володимирові Винниченку" працюють скульптор-львів’янин Володимир Цісарик та архітектор-кіровоградець Віталій Кривенко. Раніше вони представили свій проект міській владі, членам містобудівної ради та меценатам, які фінансують проект. Після цього настала черга показати композицію із глини у її натуральну величину. Таке представлення й відбулося у Львові. До складу комісії, яка її оцінювала, увійшли провідні українські спеціалісти у сфері монументального мистецтва. Вони відзначили, що скульптурна композиція виконана на високому професійному рівні, згідно із затвердженим ескізом та рекомендували переходити до виготовлення пам’ятника у бронзі. Цією справою разом з Володимиром Цісариком займатимуться спеціалісти львівського ТзОВ "Пікарт", які освоїли унікальну технологію тонкостінного литва й виготовили для Кіровограда пам’ятник Олександрові Пашутіну.

Володимир Пузаков розповів про плани кіровоградської міської влади стосовно увічнення історії нашого міста, його благоустрою. Маститі члени комісії були дуже потішені тим, що кіровоградці шанують своїх видатних земляків, дбають про створення цілісного архітектурного комплексу, який стане окрасою Кіровограда, і що саме в рідному місті Винниченка постане перший в Україні пам’ятник йому.

Пам’ятник Володимирові Винниченку львів’яни виготовлять до середини травня, після чого в місто Лева знову приїде делегація кіровоградців для його оцінки й організації доправлення в Кіровоград. Відкриття площі Володимира Винниченка і пам’ятника відбудеться першого вересня цього року.

Юрій ЛІСНИЧЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.46689 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua