МЕНЮ


30 вересень 2017 - 03:24
Від лікарів чекаємо високого рівня обслуговування

Підвищити увагу до роботи медичних закладів у Кропивницькому доручив у понеділок на апаратній нараді підлеглим міський голова Андрій Райкович.
В обласному центрі відкрито чотири нових сучасних заклади охорони здоров’я, де створено комфортні умови для пацієнтів, кабінети і палати оснащені сучасною медичною апаратурою. Тож, переконаний Андрій Райкович, відповідними мають бути і рівень надання послуг та ставлення до хворих.
Керівництво управління охорони здоров’я міськради дістало завдання зібрати керівників лікарняних закладів і провести серйозну розмову щодо цього. Звернути увагу головний медик міста має і на повідомлення про вимагання грошей з пацієнтів окремими медиками.
– Якщо такі випадки траплятимуться, всі заслужені і незаслужені головні і рядові лікарі знімуть свої білі халати і шукатимуть іншу роботу, – попередив міський голова. – Особливу увагу прошу звернути на дитячі медичні заклади. Ми будемо вкладати десятки мільйонів коштів у медицину, а бездушне ставлення до хворого й елементарне нехтування обов’язковим регламентом керівників лікувальних установ зведуть нанівець наші зусилля. Такого не буде!Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 2.76989 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua