МЕНЮ


15 лютий 2013 - 09:40

І від негоди сховок, і місце для відпочинку


Не варто, певне, розповідати про те, що на необладнаній навісом зупинці громадського транспорту у негоду людям не надто солодко перебувати: то дощ намочить, то снігом присипле, то вітер так продме, що аж зуби цокотять.

Аби такого не траплялося, кіровоградська міська влада разом з приватними особами, організаціями та підприємствами встановлює на зупинках павільйони (там, де їх доти не було) з лавочками та міняє на нові ті, які вже на ладан дихають.

Як розповів «ВГ» виконувач обов’язків управління розвитку транспорту і зв’язку Кіровоградської міської ради Віктор Зубченко, торік і на початку нинішнього року в місті змонтовано та реконструйовано дев’ятнадцять павільйонів (частину з них – на нових зупинках громадського транспорту). За кошти з міського бюджету одну – на вулиці Острівській та дві – на площі Богдана Хмельницького (на знімку). Решту зупинок обладнали легкими спорудами з дахами та подекуди – стінами приватні особи, зокрема більшу частину з них – депутати міської ради Олександр Шамардін (дев’ять уздовж дороги на вулиці Генерала Родимцева) та Вадим Дрига (чотири по обидва боки шляху на вулиці 40-річчя Перемоги й дві – на вулиці Микитенка).

Установлено також нові павільйони на щойно створеній зупинці громадського транспорту на вулиці Медведєва (поруч з «Експоцентром») та на давній зупинці на вулиці Преображенській (поблизу обласної дитячої лікарні).

Варто зазначити, що змонтовані неподалік одна від одної легкі споруди з лавочками виготовлено за одним проектом, аби вони гармонійно поєднувалися між собою та з довкіллям.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34895 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua