МЕНЮ


16 жовтень 2013 - 09:42

Від палаток вулицю Преображенську не для водіїв звільняли!


Чимало зусиль доклала міська влада для того, аби звільнити від палаток та стихійних торговельників вулицю Преображенську у Кіровограді. Та деякі автолюбителі вирішили, що тротуари очистили не для перехожих, і не для того, аби місто набуло більш цивілізованого вигляду, а для їхніх машин.

Віднедавна водії почали сприймати тротуари на цій вулиці як безкоштовну паркову. Щодня машини можна побачити біля колишнього магазину «Мурай», аптеки «Здоров’я». Люди, виходячи із цих торговельних закладів, змушені обходити ці машини, вистрибувати з-під їхніх колес. Цю ситуацію перший заступник міського голови Володимир Каніщев назвав неприпустимим й доручив управлінням розвитку транспорту і зв’язку та зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради спільно з працівниками ДАІ вжити відповідних заходів.

– Ми доклали стільки зусиль для звільнення цієї території від палаток не для того, аби там паркували машини, а для людей, – підкреслив Володимир Каніщев. – І водії повинні це зрозуміти! Напевне, не повинні сидіти склавши руки і працівники ДАІ. Якщо для того, аби посилити їхні повноваження, потрібно встановити додаткові дорожні знаки, ми це зробимо, хоча і так зрозуміло, що тротуари – це не місце для парковки.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38131 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua