МЕНЮ


25 грудень 2015 - 11:26

Відбулася перша прес-конференціія Андрія Райковича в якості міського голови


Сьогодні кіровоградський міський голова Андрій Райкович зустрівся із журналістами, аби прозвітувати про роботу, виконану за перший місяць його роботи на цій посаді. Це – перша прес-конференція Андрія Павловича в якості керівника міста, надалі він пообіцяв зустрічатися з журналістами регулярно.

- Я готовий до діалогу, відкритий до людей і громади, яка повинна знати, як влада виконує її накази, розв’язує найнагальніші проблеми міста, - підкреслив Андрій Райкович.

Про кадрові рішення
- Ми провели першу сесію Кіровоградської міської ради, що складалася із чотирьох засідань. Прийняли ряд кадрових рішень. Так, обрано секретаря міськради – ним став Володимир Смірнов. Також сформовано депутатські комісії, членів виконавчого комітету. Обрано двох заступників міського голови – Олександра Грабенка та Олександра Мосіна. Також призначено керуючою справами міськради Альбіну Бондаренко. Зараз визначаємося з кандидатурою третього заступника.

Про міський бюджет
Учора на четвертому засіданні сесії ми прийняли міський бюджет на 2015 рік (державний бюджет, як відомо, було затверджено сьогодні о четвертій годині ранку). Завдяки тому, що ми отримали головний фінансовий документ міста, з початку року ми зможемо повноцінно фінансувати всі галузі (а не за принципом однієї дванадцятої бюджету попереднього року, як це відбувається, коли бюджет вчасно не затверджений), вирішувати важливі соціальні питання. Однак це – лише матриця. У січні у депутатів міської ради ще буде час, аби ретельніше попрацювати над бюджетом, затвердити галузеві програми.

Про важливі об’єкти капітального будівництва
Ми зараз завершуємо два важливих об’єкти - це капітальний ремонт дитячого інфекційного відділення та реконструкція приміщення у першій міській лікарні під паліативне відділення. Це важливі соціальні об’єкти. Тим більше, що паліативного відділення до цього в Кіровограді не було. У цьому закладі доглядатимуть тяжко хворих – на онкологічні недуги, СНІД, та інші, надаватимуть їм терапевтичну, психологічну допомогу. Це – європейська практика, і ми теж повинні її наслідувати.

Варто зауважити, що спочатку був задум здати ці об’єкти до кінця цього року. Але коли ми переглянули проектно-технічну документацію, то з’ясували, що за планом роботи мають завершитися в лютому. Тож управлінню капітального будівництва дозволено виконувати роботи не в прискореному, а в плановому темі. Краще не поспішати, а зробити все якісно.

Про пасажирський транспорт
Ми починаємо підготовчу роботу до запуску в місті великоміського транспорту. Це я обіцяв у своїй передвиборчій програмі, і я слова дотримаю. Нині вирішується питання про повернення тролейбусного парку, тривають судові розгляди. В найближчих планах – створити комунальне підприємство і повернути на маршрути тролейбуси.

Є й питання організаційні, які не потребують капітальних вкладень. Зокрема, зараз розбираємося з маршрутом №111, щодо якого мешканці скаржаться на незручний графік руху, працюємо над тим, щоб у людей була можливість дістатися до третьої поліклініки.

Про незаконні МАФи
Як тільки я прийшов на цю посаду, відразу довелося втрутитися в ситуацію із незаконним встановленням малих архітектурних форм. Деякі хитрі чиновники так все продумали, що дійшло до того, що не потрібно було навіть затверджувати на сесії дислокацію таких об’єктів, все вирішувалося кулуарно, «по кабінетах». Як наслідок, МАФи масово почали встановлювати на тротуарах, біля лікувальних закладів. Громада вважає, що так не повинно бути. Ми призупинили цей процес, скасувавши відповідні попередні рішення ради. Зараз виробляємо однакові правила гри для всіх забудовників.

Про акцію «Чисте місто»
Для того, аби привести місто до ладу, прибрати сміття з вулиць і дворів, ми провели акцію «Чисте місто», до якої долучилися не тільки комунальники, а й колективи підприємств, установ та організацій, лікувальних та освітніх закладів, пересічні кіровоградці. І я вдячний всім, хто взяв участь у цій потрібній справі.

Про проект «Соціальна картка»
Ми запровадили проект «Соціальна картка», в рамках якого отримають можливість купувати продукти зі знижками у соціальних магазинах та відділах ті, хто в першу чергу потребує такої підтримки – пенсіонери, люди з особливими потребами. Вже видано близько двадцяти тисяч таких карток, робота продовжується. Сьогодні відкриватимемо перші соціальні відділи в магазинах «Ятрань» на Пацаєва, 50 років Жовтня та в магазині «Копілка». Залучаємо й багато інших соціальних партнерів. Це – реалізація на практиці співпраці влади, громади та соціально відповідального бізнесу.

Про підтримку воїнів АТО та їхніх родин
Ми надаємо підтримку військовим, які захищають цілісність нашої держави на сході країни, їхнім родинам, також переселенцям. Вирішуємо поступово їхні житлові питання, виділяємо земельні ділянки, надаємо матеріальну допомогу. Зібрали гуманітарний вантаж, який відправляємо завтра на передову. Це дуже важливе питання, і ми приділяємо йому особливу увагу.

Про святкування новорічних свят
Вперше в цьому році учні кіровоградських шкіл прикрасили 18 ялинок на площі біля міської ради, я сподіваюсь, це стане доброю традицією для нашого міста. Щодо привітань, ми намагалися не обділити нікого – вручили подарунки діткам з дитячих будинків, з обмеженими можливостями, дітям з родин воїнів АТО. Гарна в цьому році й головна ялинка на центральній площі, де ми облаштували сучасне освітлення.

Міський голова під час прес-конференції відповів також на низку запитань від журналістів і привітав їх та всіх кіровоградців із новорічними святами.

– Я бажаю всім кіровоградцям достатку, благополуччя, родинного благополуччя, щоб здійснилися найзаповітніші мрії кожного. А головне – щоб наступаючий рік всім приніс мир, злагоду і віру в щасливе майбутнє.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37948 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua