МЕНЮ


27 квiтень 2012 - 11:35

“Відчуй покликання, зроби вибір, присвяти життя”


Нині у навчальних закладах – у розпалі підготовка до складання випускних іспитів, а це значить, що настав час складного вибору: випускниками шкіл – майбутньої професії, а випускниками вищих та професійно-технічних навчальних закладів – першого робочого місця.

Аби допомогти молоді у вирішенні цього непростого завдання, в області тривають заходи у рамках профорієнтаційної естафети “Відчуй покликання, зроби вибір, присвяти життя”, що 11 квітня цього року відбулися в Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості.

У рамках естафети були організовані різноманітні профорієнтаційні заходи як для безробітної молоді, так і для молоді, що навчається. Це і ярмарок вакансій, і семінар “Молодь на ринку праці”, і професіографічна екскурсія, і презентація навчальних закладів. При їх проведенні фахівці центру зайнятості звернули увагу молодих людей на те, що являє собою робота за обраним фахом. Оскільки дуже часто, обираючи, наприклад, комп’ютерну спеціальність, дитина має дуже приблизні уявлення про саму роботу, вважаючи, що буде “сидіти за комп’ютером, натискати на клавіші”. Якщо кожна молода людина зрозуміє, що її життя залежить від неї самої, якщо при вирішенні питання, куди піти навчатися, вона керуватиметься об’єктивною інформацією, а не престижністю спеціальності, то робота щоденно приноситиме їй задоволення, дасть можливість реалізовувати професійні здібності та буде запорукою успішного життя.

Також цього дня спеціалісти центру зайнятості взяли участь у ярмарках кар’єри, які було організовано Кіровоградським інститутом комерції та соціально-педагогічним інститутом “Педагогічна академія”. Студенти і випускники на ярмарку мали можливість поспілкуватися з роботодавцями, подати своє резюме, ознайомитися з діяльністю організацій та підприємств.

Окрім цього, спеціалісти-профорієнтатори Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості для студентів даних навчальних закладів провели семінар «Молодь на ринку праці» з використанням мобільного центру профорієнтації та мобільного центру зайнятості. Під час заходу юнаки та дівчата отримали поради щодо ефективного пошуку роботи, підготовки до співбесіди з роботодавцем та написання резюме, а також мали можливість пройти тестування і визначити найбільш оптимальну кар’єрну траєкторію для себе, отримати консультацію з усіх питань працевлаштування.

Загалом, в естафеті взяло участь понад 500 молодих людей, які дізналися більше про свої професійні можливості, сильні та слабкі сторони, перевірили правильність обраного шляху.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38465 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua