МЕНЮ


19 вересень 2014 - 11:58

Відчули справжній смак свята


А 13 – 14 вересня на Кущівці та Катранівці відбулась урочиста зустріч Олександра Шамардіна з мешканцями мікрорайонів з нагоди святкування Дня міста. Солодкі пригощання, галасливе дитяче щебетання, спроби юнаків осилити турніки, змагання, конкурси дали можливість усім присутнім відчути справжній смак свята.

Постійну і важливу роботу проводить на виборчому окрузі депутат Олександр Шамардін. Відкриття спортивних та дитячих майданчиків, свята для учнів НВО № 1 "Перлинка" та ДНЗ № 37 "Ластівка", турбота про людей похилого віку, постійні зустрічі з мешканцями Кущівки та Катранівки, де йде розмова про проблеми жителів, їхні поради депутату – все це щоденна робота Олександра Шамардіна.

Ось нещодавно, маленька жителька Катранівки, учениця 3-А класу Єва Крайванова, щиро дякувала Олександру Шамардіну за те, що допоміг врятувати їй життя, а саме виступив ініціатором акції "Спасіння", в якій також взяли участь учні та батьки НВО № 1 "Перлинка".

Щиро дякуємо Олександру Шамардіну за турботу про маленьких мешканців і за плідну роботу на окрузі. Люди знають, що поряд є завжди надійне плече їхнього депутата.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38402 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua