МЕНЮ


21 серпень 2014 - 13:25

Віддав життя за незалежність держави


Сьогодні кіровоградці провели в останню путь свого земляка військовослужбовця Збройних Сил України Ігоря Горовенка. Життя Ігоря Сергійовича героїчно обірвалось 16 серпня на 28-му році життя під селищем Старобешевим Донецької області. Велике горе об’єднало всіх людей, які прийшли віддати останню шану герою, який поклав своє життя за незалежність, єдність та цілісність рідної країни.

Ігор Горовенко – водій-електрик радіостанції центру управління зв’язком загону спеціального радіозв’язку. Він ніс військову службу чесно та самовіддано, цю професію він любив. А в тяжкий для країни час за власним бажанням став на захист рідної Вітчизни.

Низько вклонитись герою прийшли заступник голови обласної державної адміністрації віта Атаманчук, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, заступник міського голови Олексій Олійник.

Дуже важко ховати своїх підлеглих бійців виконуючому обов’язки заступника командира військової частини Андрію Неживому:

– З початку березня, коли розпочалась ця неоголошена війна, багато рідних та близьких наших бійців приходили до пропускного пункту частини з вимогою не направляти їхніх дітей в зону АТО. Тоді я казав Ігорю: "Вийди на КПП, там прийшли твої рідні". Не це він відповів: "Нікуди я звідси не піду, моє місце тут". Він не міг спокійно спостерігати за тим, що відбувається на сході країни, тому прийшов добровольцем. І своє життя віддав за Батьківщину.

Герої не вмирають! Кіровоградці пам’ятатимуть їхні подвиги!
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39664 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua