МЕНЮ


14 квiтень 2003 - 11:02

Відкритий лист КОГО "Союз Чорнобиль України" до кіровоградського міського голови


Кіровоградська обласна громадська організація "Союз Чорнобиль України" погодилася взяти участь у роботі ради, щоб мати можливість контролювати і впливати на виконання законодавчих та нормативно-правових актів, вносити свої пропозиції щодо поліпшення соціального захисту чорнобильців. Наприклад, кожен чорнобилець знає, скільки потрібно витратити часу та нервів, проходячи щорічну перереєстрацію, коли він бігає по всіх комунальних господарствах, підтверджуючи, що він ще живий, і витрачаючи кошти на ксерокопії посвідчення і довідки про склад сім'ї. Довгі черги, в яких вистоюють чорнобильці, та й не тільки чорнобильці, забирають багато їхнього здоров'я. Але кожен знає, коли не встигне перереєструватись, нахабно віднімуть пільги, ще й борг виставлять. Це грубе порушення конституційних та законодавчо закріплених прав пільговиків. Для "особливо обдарованих" чиновників рекомендуємо ознайомитись з постановою КМУ від 30 грудня 1997 р. №1497, у якій передбачено, що пільги повинні підтверджуватись тільки один раз — при взятті на облік, а чорнобильцям та іншим пільговикам — навчитись захищати свої права.

На офіційні звернення до посадових осіб міста й області ми отримуємо відповідь, що вимоги комунальників про щорічну перереєстрацію БЕЗПІДСТАВНІ.

3 березня 2003 року консультативна рада прийняла рішення, в якому рекомендувала комунальним підприємствам припинити це свавілля та перекладення своїх функцій на плечі пільговиків.

Але це беззаконня продовжується.

На підставі вищевикладеного просимо Вас, шановний Миколо Станіславовичу, забезпечити виконання діючого законодавства на території міста.

З надією на швидке реагування.

О.Неділько,
голова Кіровоградської обласної громадської організації "СЧУ"Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41844 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua