МЕНЮ


14 березень 2005 - 13:48

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ МІНІСТРА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ДО ГРОМАДЯН ДЕРЖАВИ


Давид ЖваніяВпродовж останніх діб на більшості території України спостерігаються несприятливі погодні умови, які можуть призвести до виникнення різного виду надзвичайних ситуацій. Статистика свідчить, що саме в такий період значно збільшується кількість пожеж, ДТП, випадків травмування та загибелі людей.

Занепокоєння викликають нещасні випадки на водних об'єктах. Незважаючи на заходи, які вживаються Міністерством щодо попередження загибелі людей, через грубе порушення правил поведінки на воді лише з початку року загинуло майже 50 наших співвітчизників, серед яких 7 — діти.

Шановні громадяни! Сили та засоби аварійно-рятувальних формувань перебувають в постійній бойовій готовності. Проте, жодна служба не в змозі забезпечити рятувальником кожного громадянина, особливо за умов зверхнього ставлення до порад. Нещасні випадки найчастіше трапляються через нехтування правилами безпеки на воді.

Тому звертаюся до Вас, особливо до рибалок, з турботою та проханням: дотримуйтеся заходів безпеки. Пам'ятайте, що за умов тонкої криги, стрімкого потепління вихід на лід категорично заборонено. Цінуйте власне життя, бережіть життя своїх дітей, не нехтуйте застереженнями. Через Ваше зневажливе ставлення до правил власної безпеки може статися непоправне лихо.

Нехай Ваше життя буде щасливим, а головне — безпечним!

З повагою, Міністр України з питань надзвичайних ситуацій Давид ЖваніяДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.25035 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua