МЕНЮ


22 червень 2011 - 20:53

Відкрито перший археологічний музей на Кіровоградщині


Перший в області музей археології відкрили в Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка.

На відкриття археологічного музею імені Нінель Бокій зібрались викладачі університету, студенти, журналісти, представники обласної влади. Перед початком урочистостей присутні мали можливість ознайомитися з експозицією музею, яка складається з археологічних знахідок з усієї території України. Більша частина експонатів була знайдена студентами історичного факультету університету під час розкопок, що проводилися на Кіровоградщині під керівництвом Нінель Михайлівни Бокій – археолога, краєзнавця, дослідника старожитностей Кіровоградщини.

Присутній на церемонії відкриття археологічного музею заступник голови облдержадміністрації Віктор Серпокрилов привітав присутніх із відкриттям археологічного музею. Він зазначив, що сьогодні учні та викладачі педагогічного університету зробили велику справу – відтепер найдавніша історія Кіровоградщини буде не лише записана у підручниках, а й доступна для огляду усім бажаючим.

За інформаціє офіційного сайту Кіровоградської ОДАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.44695 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua