МЕНЮ


18 серпень 2016 - 13:12

Віднині освітлюється й вулиція Мінська


Сьогодні, 18 серпня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович побував на вулиці Мінській (лівобережна Лелеківка), де енергетики проклали 1,6 кілометра ділянки зовнішнього освітлення. Вартість встановлення нових стовпів, дротів, кронштейнів і п’ятдесяти енергоощадних світильників виробництва нашого місцевого підприємства «Радій» склала триста тисяч гривень.
Мешканці вулиці Мінської, які зустріли міського голову, подякували за прокладення нової лінії зовнішнього освітлення, якого там не було багато років, а також звернулися до очільника міста з приводу потреби асфальтування вулиці Мінської та висловили іще деякі свої побажання.
Андрій Райкович зазначив, що нині в місті планово, поступово триває робота з поліпшення життя містян. Тож дійде черга й до асфальтування їхньої вулиці, як дійшла до прокладення лінії зовнішнього освітлення. А також сказав, що їх побажання буде взято до уваги під час підготовки міської програми розвитку житлово-комунального господарства Кропивницького на наступний рік.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3599 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua