МЕНЮ


27 сiчень 2017 - 09:55

Відновили тролейбусний маршрут №9


Придбання нових тролейбусів дозволило підвищити якість обслуговування пасажирів у Кропивницькому. Це відзначив міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок
– Уже місяць працюють нові тролейбуси, – сказав очільник міста. – Тож є реальна можливість відкрити додаткові маршрути. Ми обіцяли мешканцям запустити до кінця січня маршрут №9, і він з 25-січня вже діє.
– Необхідно синхронізувати рух тролейбусів із прибуттям на станцію потягів, щоб люди не чекали транспорт на зупинках і не змушені були викликали таксі, – дав доручення управлінню розвитку транспорту та зв’язку міськради Андрій Райкович.
Усього, повідомив начальник профільного управління Олександр Вергун, у Кропивницький вже доставлено 16 із 20 закуплених тролейбусів. Тож новий тролейбусний маршрут місту запровадити було цілком під силу.
Для декого снігопад – привід відпочити
На апаратній нараді Андрій Райкович зробив чергове зауваження керівництву підприємства «Екостайл» щодо незадовільної організації вивезення сміття з обласного центру.
За його словами, сміття з багатьох районів (як приватного сектору, так і контейнерних майданчиків багатоповерхівок) вивозить невчасно.
– Якщо сміттєвозам важко через сніг чи ожеледицю проїхати, чому ви не координуєте свої дії з комунальниками? – звернувся очільник міста до керівництва підприємства. – Висновок: «Екостайлу» байдуже, що купи сміття розносять собаки і вітер. Не можна проїхати – і не треба: до весни розмерзнеться.
Міський голова заявив: “Екостайл” дискредитує комунальний сектор і загалом міську владу. Тож Андрій Райкович вкотре порадив керівникам підприємства налагодити чітку комунікацію з диспетчерами комунальних підприємств «Універсал», «Благоустрій», зі спецінспекцією, з ЖЕКами, та ОСББ, аби організувати систематичне вивезення сміття.
Влада вимагає підвищити якість перевезень пасажирів
Перевізники мають підвищити якість пасажирських перевезень. На цьому на апаратній нараді наголосив міський голова Андрій Райкович.
Нещодавно перевізники оприлюднили нові розрахунки вартості проїзду в міському транспорті: вона становить від 4 до 5 гривень за одну поїздку. Чи обгрунтовані нові розцінки, вивчатиме управління економіки міської ради. Перевірені розрахунки буде внесено на розгляд виконавчого комітету.
Міський голова порадив перевізникам підвищити і якість перевезень та дотримуватись графіків руху.
– Це не найвища ціна порівняно з іншими містами України, – відзначив міський голова, – але це великі гроші для кропивничан. І людям необхідно надавати якісну послугу.
Андрій Райкович наголосив: маршрутки не справляються в час пік. Поведінка водіїв, ставлення до пільговиків на окремих лініях викликають масу обурень у громадян. Чи не найбільше скарг сьогодні у пасажирів – на маршрут №4. Тож цю ситуацію управління розвитку транспорту та зв’язку має терміново виправити.
– Знову звертаюсь до управління транспорту, до перевізників: “четвірка” – це постійні проблеми. Необхідно перевірити, як обслуговується маршрут, скільки там одиниць транспорту, як дотримується режим руху, до котрої години їздять маршрутки, а потім робити висновки і знаходити варіанти, щоб поліпшити перевезення на Велику Балку.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37844 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua