МЕНЮ


27 травень 2016 - 14:55

Відновити будинок родини Шимановський можуть допомогти поляки


Сьогодні, 27 травня, Кіровоград відвідав перший секретар, Консул консульського відділу Посольства Республіки Польща в Києві Томаш Дедерко. Польську делегацію супроводжував голова об’єднання поляків Кіровоградщини "Полонія" імені Кароля Шимановського Олександр Полячок, саме на запрошення якого й відгукнулись польські друзі.
Гості відвідали міську раду, де зустрілись із заступником міського голови Олександром Грабенком та керівниками структурних підрозділів міської ради.
На зустрічі мова йшла про посилення співпраці між обома країнами в різних галузях економіки, адже Кіровоград на сьогодні має тісні зв’язки із Польщею. Кіровоградські підприємства з року в рік посилюють економічні зв’язки із своїм західним партнером, а місцеві делегації відвідували польські міста, щоб вивчити досвід функціонування місцевого самоврядування в цій країні.
Також обговорили питання відновлення у Кіровограді будинку родини Шимановських, який нині перебуває у занедбаному стані та потребує капітального ремонту. Там можна буде розмістити й міський музей музичної культури ім. Кароля Шимановського, який зараз діє у приміщенні музичної школи №1 ім. Генріха Нейгауза, а також відкрити центр національної польської культури. Керівництво міста зацікавлене в тому, щоб за допомогою польської сторони у Кіровограді була збережена ще одна історична будівля, а також посилилась культурно-просвітницька співпраця між двома сусідніми країнами.
Томаш Дедерко зустрівся і з головою обласної державної адміністрації Сергієм Кузьменком, відвідав польський костел, музей музичної культури ім. Кароля Шимановського та зустрівся із активом об’єднання поляків Кіровоградщини "Полонія" в обласній науковій бібліотеці ім. Дмитра Чижевського.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38211 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua