МЕНЮ


17 лютий 2018 - 15:47

Відновлено ліфти, що не працювали чверть століття


11 лютого у мешканців будинку №23, корпус 1 по проспекту Університетському в Кропивницькому було справжнє свято. У двох під’їздах багатоповерхівки запрацювали ліфти, які мертво стояли впродовж 24-х років.
Ініціатор їх відновлення – секретар міської ради Андрій Табалов, який підготував відповідне депутатське звернення. Тож він завітав у 101-й мікрорайон разом із депутатом міськради Михайлом Бєжаном, начальником ЖЕО №1 Людмилою Запорожець та заступником начальника головного управління ЖКГ Тетяною Савченко, щоб протестувати роботу нових підйомників.
– Ми змогли зрушити з мертвої точки вирішення давно наболілої проблеми непрацюючих ліфтів. Їх було більше двадцяти, переважно вони зупинилися через розкрадання обладнання, – відзначив Андрій Табалов. – Одні понівечили у 90-ті роки, деякі – вже в наш час. Минулого року владі вдалося замінити шість ліфтів. Кожен підйомник обійшовся міському бюджету майже в півмільйона гривень. Я звертаюся до усіх кропивничан з проханням не ламати комунальне майно. Нам є на що витрачати раціонально кошти – чому ми маємо постійно капітально ремонтувати зруйноване?
Мешканка першого під’їзду Ольга запевнила, що відтепер люди дбайливіше стежитимуть за своїм майном.
– Ми вдячні міській владі, – каже Ольга. – Вже обговорювали із сусідами, як убезпечити ліфти від розкрадання. Поставили замок на вхідні двері, плануємо встановити в кабіні ліфта і на тросах системи сигналізації. Не буду розкривати всіх таємниць. Але для злодіїв це буде неприємним сюрпризом.
У будинку на проспекті Університетському, 23 корпус 1 залишилося відновити ще один ліфт у третьому під’їзді. Своєї черги з нетерпінням чекають і мешканці другого корпусу багатоповерхівки – у них не працюють всі три ліфти.
– Ми планомірно і наполегливо будемо продовжувати виконання програми ремонту ліфтів у Кропивницькому, – запевнив людей Михайло Бєжан. – Цьогоріч знову плануємо закласти необхідні кошти у галузевій програмі, і ще кілька підйомників у цьому мікрорайоні будуть замінені. Крім того, маємо намір благоустроїти прибудинкові території.
На апаратній нараді у понеділок Андрій Табалов запевнив, що питання збереження комунального майна в Кропивницькому обговорять на засіданні представники комунальних служб, поліція, завбудинками.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37959 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua