МЕНЮ


22 серпень 2016 - 15:18

Відновлять роботу соціального таксі


Кропивницький має бути доступним для людей з обмеженими можливостями. На цьому сьогодні під час апаратної наради наголосив міський голова Андрій Райкович.
– Кожне управління міської ради має негайно взятись за вирішення проблем, з якими щодня зіштовхуються люди з обмеженими можливостями, – підкреслив міський голова. – Першочергово слід забезпезпечити доступ до закладів освіти, медицини та торгівлі. Біля маленьких магазинів обов’язково повинні бути обладнані на фасадах кнопки виклику персоналу, це треба зробити вже сьогодні. А далі необхідно братися за облаштування пандусів, але таких, щоб вони були зручні для інвалідів. Нам необхідно подумати хоча б про одну громадську вбиральню для таких людей. Також слід негайно відновити роботу соціального таксі, перевірити, скільки є таких машин, як вони облаштовані, чи в робочому стані.

Окрім того, наголосив Андрій Райкович, має відновити діяльність комітет по доступності: за останні 8 місяців він збирався лише один раз. Міський голова дав завдання поновити роботу комітету, і обов’язково включити до нього людей з особливими потребами.
- Комітет доступності діє лише на папері. Я пообіцяв цим людям, що міська рада оперативно, а головне кардинально змінить своє ставлення до їхніх проблем. Тому слід негайно оновити склад комітету доступності, щоб він повноцінно запрацював. Чому минулого тижня люди прийшли до нас і влаштували перед міською радою акцію? Тому що ніхто з ними не зустрічається, системно не працює над вирішеннями їхніх проблем.
Ще одна проблема, яку просять вирішити люди з обмеженими можливостями – проїзд по вулиці Дворцовій . Через припарковані на перехрестях машини їм важко нею рухатися на інвалідних візках. Тож міський голова звернувся до представників поліції, аби навели лад на пішоходній вулиці.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40742 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua