МЕНЮ


8 червень 2018 - 12:58

І відпочинок, і бізнесова наука


Цьогоріч у Кропивницькому відкрито 38 пришкільних літніх таборів, у яких школярі не лише відпочиватимуть протягом трьох тижнів (4 – 21 червня), а й набуватимуть різноманітних цікавих і корисних для них знань та вмінь.
Пришкільні табори діють за 16 різноманітними напрямками. Серед них є й бізнесовий, про який розповіла в НВО № 16 п’ятого червня на відкритті літньої школи бізнес-лідеpства (її було засновано торік) очільниця упpавління освіти міської ради Лаpиса Костенко.
– Міська влада створила для кропивницьких школярів унікальну можливість безкоштовного навчання у школі бізнес-лідерства, – розповіла посадовиця. – В усьому світі участь у таких проектах коштує недешево. НВО № 16 є одним з базових навчальних закладів бізнес-школи. Сюди з’їжджаються учні з усього міста. Ще один такий центр бізнес-навчання створено в НВО № 19. Учасники школи побувають на багатьох підприємствах міста, ознайомляться з історіями успішного бізнесу і проаналізують причини невдалих проектів, що призвели до банкрутства. А ще діти постійно контактуватимуть за допомогою Інтернету зі своїми ровесниками з Європи, США, які також навчаються бізнесовій науці…
Під час навчання 140 школярів середніх і старших класів обох шкіл бізнес-лідерства використовують програмне забезпечення, надане Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана – симулятори ведення бізнесу, які дають можливість вести власну віртуальну в умовах конкуренції. А допомагають учням у цьому 25 учителів з різних навчальних закладів, які на час роботи школи стали бізнес-тренерами. З учнями також працюють і психологи, адже конкурентність і змагальність – нелегке випробування.
Літня бізнес-школа дає можливість дітям не лише повчитися бізнесувати, а й зрозуміти, наскільки вони схильні до цього. І якщо ця справа до душі й учень має гарні результати, то й обрати в майбутньому її за професію.
Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Сергія ЯКУНІНАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40587 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua