МЕНЮ


1 червень 2018 - 07:39

І відпочиватимуть, і зароблятимуть


З червня розпочинається відпочинок кропивницьких дітей пільгових категорій за рахунок міського бюджету у літніх оздоровчих таборах. Таку інформацію на прес-конференції озвучив начальник управління молоді та спорту міської ради Сергій Колодяжний.
Цьогоріч кропивницькі діти матимуть можливість відпочити в оздоровчому таборі “Жовтень” в селі Бірки Олександрівського району, куди закуплено 100 путівок. 97 путівок є до табору “Бригантина” Новоархангельського району і 80 путівок – у табір “Перлина Чорномор’я” Одеської області.
– Ми охоплюємо все літо, всі табірні зміни: в різних місцях відпочиватимуть 277 кропивницьких дітей, що мають пільги, – зазначив Сергій Колодяжний. – Порівняно з минулим роком маємо втричі більший бюджет на оздоровлення. З ініціативи міського голови та за підтримки депутатів на останній квітневій сесії міськради кількість кошти на оздоровлення дітей пільгових категорій збільшили до 2 мільйонів 100 тисяч гривень. Щодо літнього працевлаштування дітей, які виявили бажання заробити перші власні гроші, вже організовано 4 трудові загони. Наступного тижня перший загін приступає до роботи. Діти прибиратимуть парки та сквери. В середньому за два тижні роботи по чотири години на день юні трудівники зароблятимуть близько однієї тисячі гривень.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.29231 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua