МЕНЮ


8 травень 2003 - 09:31

ВІДПОВІДАЄМО ВСІ


— На зборах трудового колективу нашого навчального закладу мої колеги висловились і за двопалатність нашого парламенту, де буде повноправно представлена і наша область, а це, у свою чергу, дасть новий поштовх у її розвитку.

Добре і те, що вибори проводитимуться в один рік, що значно зекономить кошти, адже це наші з вами податки і використовувати їх треба розумно.

І нарешті, ми часто говоримо про відповідальність кожної з гілок влади перед своїм народом, а на практиці як цього досягти? Тому, вважаю, за даними ініціативами у нас з'явиться можливість і проконтролювати наших обранців. Щоб частіше згадували про виборців, регіон, який представляють.

Але все це накладає подвійну відповідальність і на нас, виборців. Думаю, не варто зараз нагадувати, що голосувати треба не за пофарбований під'їзд, не за кілограм крупи чи цукру, а за те, як будемо жити завтра. Адже зрозуміло, що людина із середньостатистичною зарплатою не зможе надати всі ці блага. Значить, десь ці кошти взято і їх не шкода зараз вкласти у вибори, щоб потім повернути собі сторицею.

Оксана ВерстюкДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39338 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua