МЕНЮ


class="cn_news_even">
28 квiтень 2016 - 15:35

Відремонтована амбулаторія відкрила свої двері


Сьогодні 28 квітня, на вулиці Колгоспній відбулось відкриття відремонтованої та оновленої амбулаторії загальної практики сімейної медицини №8 комунального закладу "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1". Відкрив оновлений медичний заклад, на ремонт якого з міського бюджету було виділено майже півтора мільйони гривень, міський голова Андрій Райкович.

Як розповіла начальник управління охорони здоров’я міської ради Оксана Макарук ремонтні роботи тривали два роки. Було закуплене необхідне медичне обладнання для успішної роботи сімейних лікарів. Всього амбулаторія обслуговуватиме 7200 осіб дитячого і дорослого населення, яке проживає на Новомиколаївці.

Вестимуть прийом тут і лікарі-педіатри. Тобто здійснюватиметься всебічне якісне медичне обслуговування населення.

– Ми маємо в місті 19 амбулаторій, які мають бути приведені до такого зразкового стану стану, – зазначила Оксана Олександрівна. – Раніше цей заклад працював як педіатрична амбулаторія. Обслуговувались лише діти, але з розвитком сімейної медицини було прийнято рішення дещо розширити коло надання медичних послуг. Ми перенавчили педіатрів на сімейних лікарів, тож вони тепер будуть обслуговувати і доросле населення. Сьогодні тут працює сім лікарів.

В амбулаторії створено всі умови для якісного надання первинної медичної допомоги. Тут пацієнти можуть не просто відвідати лікаря. А й зробити кардіограму, здійснити ряд аналізів, отримати фізпроцедури. Є маніпуляційний кабінет, де є всі медикаменти для надання невідкладної допомоги при гіпертонічному кризі, стенокардії, інфаркті міокарда тощо. Працює й кабінет щеплень для дітей. Всі сімейні лікарі забезпечені спеціалізованими медичними сумками для надання первинної допомоги. Всього на медичне оснащення амбулаторії було витрачено 200 тисяч гривень.

Персонал і пацієнти закладу задоволені й тим, що амбулаторія має автономне опалення, що дозволить створити ще більш комфортні умови для роботи.

У свою чергу Андрій Райкович оглянув відремонтовані приміщення амбулаторії, розпитав про функціонування медобладнання. Поспілкувався з пацієнтами та медиками.

– Міська влада буде всіляко сприяти розвитку первинної ланки надання лікарської допомоги населенню міста, – зазначив очільник міста. – Це ми робимо зараз і будемо робити й надалі, щоб всі амбулаторії були приведені до відповідного рівня, санітарних стандартів, а кіровоградці мали змогу отримувати якісні медичні послуги. Амбулаторії мають бути повністю укомплектовані фаховим персоналом, і мені тут приємно бачити чамало молоді, яка присвятила себе благородній медичній професії. У найближчих планах доведеться чимало ще зробити, щоб забезпечити створення електронної бази даних пацієнтів – закупити необхідну кількість комп’ютерів та оргтехніки. Забезпечити сімейних лікарів транспортом, адже їм доводиться пішки обслуговувати чималу територію. Словом, поступово будемо наближати нашу медицину до впровадження європейських стандартів.

Оксана ВЕРСТЮК
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 Погода, Новости, загрузка...
pgt 0.25654 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua