МЕНЮ


22 жовтень 2010 - 12:32

ВІДРЕМОНТОВАНО ВНУТРІШНЬОДВОРОВУ ДОРОГУ


– До мене звернувся депутат міської ради Юрій Шаров із проханням знайти можливість відремонтувати внутрішньодворову дорогу біля будинку №18 на проспекті Комуністичному та №1 на вулиці Кірова, – каже Володимир Пузаков. – Його просили про це жителі будинків. Ми виїхали на місце, щоб подивитися, який обсяг робіт необхідно виконати. Дорога там – дійсно в жахливому стані. Я запитав у людей, коли востаннє її ремонтували. Вони відповіли, що з того часу, як звели будинок (а це було 35 років тому), її ніхто не лагодив. Нагадаю, що саме нинішня міська влада вперше за кілька останніх десятиліть взялася за внутрішньодворові дороги, передбачивши відповідний підрозділ у програмі житлово-комунального господарства. Правда, нинішнього року ми більше уваги приділяли капітальному та поточному ремонту основних доріг, стан яких після сніжної та морозної зими погіршився, зате в 2008 році виконали великий обсяг робіт у дворах будинків на вулицях Попова, Пацаєва та Волкова, виділивши на ці цілі з міського бюджету близько 2 мільйонів гривень. Якщо зима нинішнього року буде не така сувора і якість основних доріг залишиться більш-менш нормальною, то у 2011 році спробуємо за максимумом відремонту- вати саме внут- рішньодворові. Але у випадку з дорогою на вулиці Кірова вирішили не чекати, оскільки вона дійсно була в жахливому стані – ні пішки пройти, ні машиною проїхати.

На жаль, не всі розуміють, скільки треба витратити на ремонт тієї чи іншої ділянки дороги. Інколи під час зустрічей люди запитують: "Вам що, відро асфальту шкода?" Але йдеться не про відра. Скажімо, звернулися до нас жителі з проханням полагодити розбитий тротуар на вулиці Леніна – від Кірова до Володарського, так туди пішло шість машин асфальту, а одна коштує 15 тисяч гривень. Тож ремонт невеликого відрізка тротуару обійшовся у 80 тисяч гривень.

Володимир Пузаков висловив вдячність Юрію Шарову за його ініціативу. До слова, це далеко не перша добра справа, зроблена з його подачі. Так, до Юрія Шарова від імені батьків звернулася керівник дитячого садка №60 Ольга Гавриш з приводу нестачі ковдр у вихованців. І депутат за власні кошти придбав для дошкільного закладу сто ковдр. Жителі ЖБК "Червонозорівець" попросили Юрія Шарова допомогти відремонтувати під’їзди у будинку №8 на вулиці Васнєцова. Вже закуплені будівельні матеріали, і незабаром усі чотири під’їзди полагодять. Крім того, Юрій Шаров надав фінансову допомогу на придбання запчастин для ремонту ліфта.

Також вдячний Володимир Пузаков і депутатам Кіровоградської міської ради, які підтримали свого колегу та міського голову й змогли віднайти кошти – а це сто тисяч гривень – на ремонт внутрішньодворової дороги.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36837 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua