МЕНЮ


25 червень 2010 - 15:21

ВІДРОДЖЕННЯ МОТОКРОСУ. ДАЛІ БУДЕ…


Завадівська мототраса до початку нинішніх змагань востаннє приймала на своїх віражах, підйомах і спусках мотогонщиків ще 1998 року. Тоді змагання організував саме Василь Бородай, пам’яті якого й було присвячено нинішній чемпіонат. Його провела кіровоградська громадська організація "Спортивно-технічний клуб "Екстрим-спорт". Допомогли їй у цьому численні спонсори – страхова компанія "Еталон", ППВК "Технополь", ВАТ "Гідросила", МААК "УРГА", ВАТ "Кіровоградська швейна фабрика "Зорянка", Кіровоградський завод будівельних матеріалів № 1, автоцентр "Планета "А", автосалон "Форд-центр", завод "Кіровоградпрофіль" та численні шанувальники мотоспорту. Зокрема, мотогонщик Сергій Риндін, який найбільше долучився до пошуку добродіїв, що профінансували організацію й проведення змагань, а також надали техніку для підготовки траси.

Відкрили чемпіонат міський голова Володимир Пузаков та головний суддя змагань майстер спорту Дмитро Бородай. Спортсмени провели перед першим з двох заїздів вільне тренування у класах мотоциклів 65 куб. см (учасники віком від 9 до 12 років), 85 куб. см (12 – 16 років), 1000 куб. см (мотоцикли з колясками, спортсмени від 16 років і старші), "ЧЗ" (від 16 років і старші), "Хобі" (від 16 років і старші, які не брали участі в офіційних чемпіонатах України), "Майстер" (від 16 років і старші, які брали або беруть участь в офіційних чемпіонатах України).

Глядачі, які зібралися на пагорбах завадівської траси, гаряче й зі знанням справи спостерігали за перипетіями мотоперегонів – так, як це вміють робити в містах з давніми традиціями автомобільних і мотоциклетних змагань. Переможцями і призерами стали: у класі мотоциклів 65 куб. см – Микола Москалюк (І місце, Шостка Сумської області), Ілля Дімітріу (ІІ місце, Кишинів (Молдова), Дмитро Чернов (ІІІ місце, Дніпродзержинськ Дніпропетровської області); 85 куб. см – Валерій Доценко (І, Димитрів Донецької області), В’ячеслав Доскач (ІІ, Одеса), Кирило Тарасевич (ІІІ, Запоріжжя); "ЧЗ" – Валентин Бриворот (І, Черкаси), Віктор Вовк (ІІ, Сміла Черкаської області), Сергій Мельников (ІІІ, Бобринець Кіровоградської області); 1000 куб. см (екіпажі) – Вадим Брюхов та Віорел Андронік (І, Кишинів (Молдова), Петро Горбатенко та Володимир Слободянюк (ІІ, Київ), Валерій Старченко та Євген Потанін (ІІІ, Краснодон Луганської області); "Хобі" – Олександр Черненко (І, Кіровоград), Володимир Козиренко (ІІ, Олександрія Кіровоградської області), Олександр Дулін (ІІІ, Кіровоград); "Майстер" – Вадим Галіяш (І, Дніпродзержинськ Дніпропетровської області), Сергій Діденко (ІІ, Кременчук Полтавської області), Костянтин Уткін (ІІІ, Полтава). У заїздах останнього з класів узяв участь ветеран мотоспорту – багаторазовий переможець усеукраїнських, усесоюзних та міжнародних першостей киянин Олександр Морозов.

Переможці і призери отримали дипломи й медалі відділу фізкультури та спорту гуманітарного департаменту міської ради, кубки від “Екстрим-спорту” й цінні подарунки від спонсорів чемпіонату. За словами головного судді чемпіонату Дмитра Бородая, ці змагання за сприятливих обставин можуть стати традиційними.

Юрій ЛІСНИЧЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41058 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua