МЕНЮ


28 червень 2012 - 14:49

Відродження перегонів на картингах


Незважаючи на спеку, що є одним з найгірших випробувань як для пілотів, так і для техніки, на змагання прибули 59 пілотів з 12 міст України (Умані, Одеси, Кременчука, Сміли, Козельщини, Узина, Зеленодольська та інших).

Запекла боротьба точилася в семи класах картів. У другому дитячому класі "Піонер-національний" (9 – 13 років) нерви водіїв були напружені настільки, що доводилося двічі зупиняти перегони через фальстарт одного з гостей, який у подальшому виїхав за межі траси, виконавши так звану "зрізку", незаконно випередивши інших гонщиків, за що й був дискваліфікований суддями. А перемогу в цьому класі заслужено здобув кіровоградець Ян Тирса. У класі "Вільний" на останньому старті не витримала техніка: глядачі спостерігали, як карти після зіткнення втрачають колеса (майже як на перегонах "Формули-1"!).

Кіровоград на змаганнях був представлений двома колективами, один з них – це новостворена команда Федерації картингу Кіровоградської області, яка напередодні гонки дістала назву "Скіфія-карт" і в запеклій боротьбі з командою Козельщини вирвала свою першу перемогу. В особистому заліку наші земляки посіли призові місця в шести із семи представлених класів: "Піонер-національний-міні" (2 місце – Максим Гаршанов, ЗОШ № 26), "Піонер-національний" (1 місце – Ян Тирса, ліцей "Вікторія-П"), "Популярний – юнаки" (3 місце – Артем Пархоменко), "Популярний" (2 місце – Олег Третьяк, машинобудівний коледж), "Інтерконтиненталь" (1 місце – Ярослав Луньов, ЗОШ № 32), "Вільний" (1 місце – Михайло Пилипенко та 2 місце – Олександр Гаршанов). Окрему нагороду "За волю до перемоги" отримала найменша учасниця перегонів – кіровоградська пілотеса Єлизавета Чорна, яка вкотре довела, що автоперегони – це не лише чоловіча справа.

Організатори змагань висловлюють подяку за сприяння у їх проведенні першому заступникові голови обласної ради Олександру Шаталову, депутатові міської ради Едуарду Іванову, директорові ПП "Кіровоградавтотур" Володимиру Горбатенку, начальникові військової частини А-1840 А. Мазаленку, який надав дозвіл для використання злітної смуги аеродрому як тимчасового картодрому, а також благодійному фондові "Розвиток Кіровоградщини", котрий виділив кошти на цінні подарунки. Не можна не згадати і про колишнього багаторічного керівника картингових шкільних гуртків Кіровограда Юрія Остроушка, який був головним суддею цих перегонів та доклав чимало зусиль для їх проведення.

Тож перший за багато років кубок Кіровоградської області 2012 року з шосейно-кільцевих перегонів на картингу пройшов успішно й видовищно. Сподіваємось, що він стане початком щорічної серії цих змагань у Кіровограді.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36916 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua