МЕНЮ


8 червень 2010 - 10:13

Відшкодування ПДВ здійснюватиметься облігаціями


Облігації випускаються у бездокументарній формі. Номінальна вартість облігації становить 1 тис. гривень. Розмір ставки дохідності - 5,5 відсотка річних. Погашення облігацій здійснюватиметься шляхом проведення кожного півріччя виплат з погашення основної суми боргу в розмірі 10 відсотків номінальної вартості облігації. Нарахування доходів за облігаціями здійснюватиметься кожного півріччя протягом строку їх обігу виходячи з їх амортизаційної вартості.

Відшкодування сум ПДВ здійснюватиметься на підставі: поданої платником податку до податкової інспекції не пізніше 25 червня п.р. заяви про оформлення відшкодування ПДВ облігаціями; даних декларацій з ПДВ та матеріалів за результатами перевірки.

Платники податку, яким здійснюється оформлення відшкодування сум ПДВ, відкривають в банках рахунки у цінних паперах для зарахування належної їм кількості облігацій.

Відділ масово-роз’яснювальної роботи
та звернень громадян Кіровоградської ОДПІДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38789 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua