МЕНЮ


28 жовтень 2014 - 15:13

Відстояли Україну, відстоїмо і зараз


Мітингом-реквіємом та покладанням квітів до пам’ятника Батьківщині-матері на Фортечних валах вшанували кіровоградці вікопомний подвиг українського народу в Другій світовій війні, а також 70-у річницю з дня визволення України від гітлерівських загарбників.

На урочистостях були присутні заступник голови обласної державної адміністрації Віта Атаманчук, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, секретар міської ради Іван Маркоський та заступники міського голови Вадим Дрига та Сергій Васильченко.

Відзначаючи величний подвиг нашого народу у визволенні рідної Батьківщини та країн Європи, Іван Марковський зазначив, що війна завдала чимало горя, болю і непоправних втрат кожній українській родині.

Та завдяки мужності й героїзму захисників Вітчизни країну не лише відстояли в смертельній боротьбі, а й відбудували, відродили з руїн та попелу.

Але сьогодні Україна переживає найбільше випробування в своїй новітній історії. Український народ зі зброєю в руках відстоює своє право жити в незалежній і єдиній державі. Зовнішня загроза згуртовала націю, яка продемонтрувала свою готовність боротися за власну гідність, честь і свободу.

Та всяка війна – це , перед усім, людські втрати та трагедії.

З полів битв на сході держави не повернулися 67 мешканців Кіровоградщини, а 164 були поранені.

– Чимало з них наших земляків-кіровоградців, тому для міської влади першочерговим завданням є всіляка допомога родинам загиблих військовослужбовців, моральна підтримка, адже хоч і не в змозі ми повернути матерям синів, дружинам – чоловіків, а дітям – батьків, то маємо хоча б матеріально підтримати у цей складний час, – сказав у своєму виступі Іван Марковський.

Право першим покласти квіти до Вічного вогню було надане військовослужбовцям Кіровоградського гарнізону. Вшановуючи подвиг своїх бойових побратимів, всіх, хто поклав життя на фронтах, звільняючи Україну від нацистської навали, схилили голови й сивочолі ветерани. Від їхнього імені до всіх присутніх звернувся голова кіровоградської міської організації ветеранів Віталій Вієвський.

Хвилиною мовчання вшанували учасники мітингу пам’ять співвітчизників, загиблих у роки Другої світової війни.

Також у день 70-річчя визволення України від нацистських загарбників у Кіровоградській міській раді відбулося врочисте засідання клубу «Ветеран» ім. М. Крижановського.

Членів клубу зі святом привітали голова ради Кіровоградської міської організації ветеранів України Віталій Вієвський та секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський. Вітаючи присутніх зі знаменою подією та віддаючи шану українському народові за його героїзм і жертовність у роки Другої світової війни та в роки відбудови поруйнованого, вони сказали і про те, що сьогодні українські воїни також боронять нашу землю – тепер уже від російсько-терористичних угуповань. А також відзначили нинішню згуртованість усього українського народу в намаганні якнайкраще оснастити нашу армію.

Для всіх присутніх на врочистому засіданні виступили юні й дорослі артисти: зразковий художній колектив – хоровий ансамбль «Світанок», хор молодших класів «Веселка» та зведений хор (усі з музичної шкорли № 1 ім. Ю. Мейтуса); квінтет «Мініатюра» та солістка Наталія Горбунова (усі з музичної школи № 3), а також солістка Вікторія Делестьянова (музична школа № 1 ім. Г. Нейгауза).
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36881 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua