МЕНЮ


2 вересень 2011 - 13:36

Відсвяткуємо бучно


Відзначення цьогорічного Дня міста в Кіровограді відбуватиметься 24 вересня. Так вирішив виконавчий комітет міської ради на своєму засіданні. Свято останньої суботи вересня плавно перетече в наступне недільне – День машинобудівника.

Про організацію святкових заходів, які готуються провести виконавчі органи міської ради та Кіровської й Ленінської районних у місті рад, ішлося на вівторковому засіданні під головуванням заступника міського голови Лариси Андреєвої.

Передбачено, що напередодні Дня міста в різних мікрорайонах Кіровограда відбудуться спортивні й культурницькі заходи, а також ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції на площі Богдана Хмельницького (17 вересня), приурочені до свята. Відзначення ж Дня міста 24 вересня стартує врочистою ходою двох колон у складі танцювальних колективів, музичних шкіл, оркестрів, вихованців спортивних шкіл, переможців усеукраїнських проектів, конкурсів, олімпіад тощо. Представники Кіровського району спускатимуться від Фортечних валів до будівлі міської ради, Ленінського – від пам’ятника Ангелові-охоронцеві. На площі перед будівлею ці люди візьмуть участь у відкритті свята з нагоди 257-ї річниці заснування обласного центру, під час якого відбудеться вручення атрибутів почесного громадянина міста Кіровограда, відзнак ОДА та облради, міської ради і виконавчого комітету, вшанування колективів та осіб, які прославили Кіровоград 2011 року.

На площі Кірова заплановано провести виставку сучасних автомобілів та пожежно-рятувальної техніки, на вулиці Леніна – виступи музикантів, відкриття міської дошки Пошани, виставку-ярмарок творів обра- зотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, у Ковалівському парку і поруч з ним – виставку товарів місцевих товаровиробників, майстер-класи, виставку квітів, конкурс малюнків, виставки дарів осені та моделей гуртківців міської станції юних техніків, виступи військових, спортсменів та самодіяльних музичних колек- тивів.

Місце проведення козацьких забав та концертної програми найкращих творчих колективів міста "Осінні мелодії" наразі ще невідоме. Забави відбудуться в Ковалівському парку або парку Пушкіна, а концерт – у літньому театрі в Ковалівському парку або ж на площі Кірова. Допомогти міській владі в організації та проведенні заходів під час відзначення Дня міста мають намір кіровоградські машинобудівники, які планують біля Ковалівського парку влашту- вати виставку новітньої машинобудівної техніки, а в дендропарку провести лазерне шоу.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36938 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua