МЕНЮ


4 сiчень 2013 - 12:47

Відсвяткували спокійно


Новорічні свята у Кіровограді минули без надзвичайних пригод.

Єдине – перший день нового року нагнав страху на мешканців багатоквартирного будинку №8 у провулку Експериментальному. Тут у підвальному приміщенні внаслідок підпалу старих речей виникла пожежа, дим від якої проник у квартири. Семимісячний хлопчик отруївся чадним газом і був доставлений до дитячої обласної лікарні в стані середнього ступеня тяжкості. Надано першу медичну допомогу й ще одному мешканцеві будинку 1979 року народження. Через пожежу 20 квартир будинку залишились без електропостачання, яке відновили другого січня.

До слова, у ці святкові дні у містах України, у тому числі й у Кіровограді, працює соціальний патруль, створений за дорученням уряду. Завдання цього формування – допомагати тим, хто переохолодився, перемерз. До складу патруля входять працівники державної служби з надзвичайних ситуацій, правоохоронці, соціальні працівники, лікарі швидкої допомоги, а також представники Товариства Червоного Хреста та інших громадських організацій. Саме на базі станцій швидкої допомоги і чергуватимуть оперативні групи. Проте викликати їх можна за усіма телефонами екстреної допомоги: 101, 102, 103.

Соціальний патруль веде цілодобове спостереження за попередньо розробленими маршрутами, до яких, у першу чергу, входять місця масового скупчення осіб без постійного місця проживання.

За кілька перших дів чергування патруля у Кіровограді (з 30 грудня 2012 року) було надано допомогу 16 особам, а у ніч з 31 грудня на 1 січня – одинадцятьом, які в основному перебували у стані алкогольного сп’яніння. Потерпілих доставлено до лікувальних закладів Кіровограда чи до мобільних пунктів обігріву.

Пункти обігріву, які знаходяться на вулицях Жовтневої революції та Попова, з 31 грудня по 1 січня відвідали 30 чоловік, а всього з початку їх функціонування тут допомогу отримали 636 осіб.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38205 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua