МЕНЮ


24 серпень 2012 - 17:39

Відтепер влаштувати дитину в дитсадок можна через сайт


До початку нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період підготовлено усі 39 дошкільних, 44 загальноосвітніх та п’ять стаціонарних позашкільних навчальних закладів Кіровограда.

Про це повідомила на щовівторковій прес-конференції начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко. І додала, що нині триває завершення опоряджувальних робіт у новому триповерховому корпусі ЗОШ № 15. Продовжується також капітальний ремонт у ЗОШ № 12 – єдиній школі, де вбиральня знаходилася поза межами приміщення навчального закладу. Зараз її облаштовують у самій школі. Ремонт триває й у найстарішому з корпусів гімназії імені Тараса Шевченка.

У новому навчальному році заплановано охопити дошкільною освітою 9800 дітей. Очільник освітньої галузі звернула увагу на те, що лишається актуальною проблема забезпечення дітей місцями в дитсадках. Та поступово міська влада її вирішує: у ДНЗ №№ 3, 37,17, 42 цьогоріч відкриють ще по одній групі дошкільного виховання. Заплановано також завершити реконструкцію класних кімнат під дошкільні групи в ЗОШ № 33, де дошкільну освіту зможуть здобувати 40 дітей.

2012 року для потреб загальноосвітніх навчальних закладів придбано сім комп’ютерних комплексів, дві інтерактивні дошки, 193 комплекти шкільних парт, здійснено ряд протипожежних заходів, придбано технологічного обладнання для їдалень.

Лариса Костенко відзначила, що нинішнього року до перших класів заплановано набрати 2426 учнів, до десятих – 1696. З першого вересня учнів початкової ланки загалом стане більше, однак школярів середньої та старшої шкіл поменшає. Учителі, які викладатимуть у першому класі за новим Державним стандартом початкової загальної освіти, пройшли відповідну курсову перепідготовку.

Лариса Костенко також розповіла, що міське управління освіти має власний сайт, на якому всі заклади освіти розмістили свої веб-сторінки. Один з дитсадків на власній сторінці (ДНЗ № 73) вже пропонує навіть таку послугу, як віртуальна відеомандрівка його двома групами. У подальшому і цей дитсадок, й інші планують розміщувати також панорамні рухливі зображення не лише дитячих груп, а й інших приміщень та ігрових майданчиків, загалом усієї своєї території.

З першого вересня на сайті міського управління освіти стартує проект "Електронна реєстрація дітей у дошкільні навчальні заклади". Зареєструвати можна буде дитину будь-якого віку, а не лише ту, яка от-от має піти в дитсадок. Після реєстрації на електронну адресу одного з батьків, який заповнив і надіслав анкету, надходитиме інформація про місце перебування дитини у списку дитсадка. Ту ж таки анкету можна буде заповнити безпосередньо в ДНЗ або ж у дозвільному центрі при міській раді. Електронна реєстрація допоможе в подальшому уникнути непрозорості при зарахуванні дітей у дошкільні навчальні заклади. Цьому ж сприятиме й інформація про кількість груп у кожному з дитсадків та наявність чи відсутність вільних у них місць, розміщена на сайті управління в розділі "Карта дошкільних навчальних закладів".

Насамкінець Лариса Костенко повідомила, що Свято першого дзвоника відбудеться першого вересня, а заняття у школах розпочнуться третього.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38241 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua