МЕНЮ


20 вересень 2018 - 22:36

Відважних рятівників привітали із професійним святом


17 вересня в Україні відзначили День рятівника. У Кропивницькому з нагоди професійного свята відбулися урочистості в управлінні Державної служби надзвичайних ситуацій України в області.
Привітати представників такої небезпечної та відповідальної професії завітали голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, міський голова Кропивницького Андрій Райкович, секретар міської ради Андрій Табалов, народні депутати Олександр Горбунов, Костянтин Яриніч, духовенство.
– Ви – надійні та кваліфіковані представники своєї професії, – наголосив Андрій Райкович. – Міська влада робить і робитиме усе можливе, щоб ваша служба була безпечнішою, щоб побутові умови були на найвищому рівні, щоб вам було комфортно жити і працювати. Ми систематично працюємо з керівництвом ДСНС для моральної і матеріальної підтримки працівників. Ми вам вдячні за той професіоналізм, який ви проявляєте під час служби.
До привітань міського голови долучився також секретар міської ради Андрій Табалов. Разом з очільником міста вони вручили грамоти виконавчого комітету міської ради кращим рятівникам.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38628 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua